Koszty


Koszt jednej (60 minutowej) lekcji wynosi 19zł od osoby (przy czterech i więcej osobach). Płatność po każdym miesiącu nauki. Ilość lekcji, które odbyły się w danym miesiącu x 19zł (pomijając lekcję pierwszą). Przy grupach mniejszych niż 4 osoby ceny jak na powyższej ikonografice. 

Podkreślam, że chodzi o ilość wszystkich lekcji, które odbyły się w danym miesiącu, a nie tylko o ilość zajęć, na które dany słuchacz miał ochotę przyjść. Przykładowo: jeśli w styczniu odbyło się osiem spotkań, a Pan Kowalski był tylko na dwóch, płaci za wszystkie osiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: